Embryolisse Foaming Cream Milk 200ml

28,95KM

SKU: 3350900000264 Kategorije: ,

Embryolisse Foaming Cream-Milk kremaste, mliječne teksture nježno čisti kožu i ostavlja ugodan osjećaj mekoće na koži. Kombinacija ekstrakta indijske smokve i biolipidnog kompleksa bogatog vitaminima, esencijalnim masnim kiselinama i fitosterolima uklanja nečistoće i održava optimalnu hidraciju. Nakon Embryolisse Foaming Cream-Milk mlijeka koža ostaje čista i mekana.

 

Tekstura: mlijeko

Namjena: Embryolisse Foaming Cream-Milk čisti i hidrira sve tipove kože. Za lice i tijelo. Podnošljivost je dermatološki ispitana.

 

Način primjene: Embryolisse Foaming Cream-Milk umasirajte na vlažnu kožu i isperite. U slučaju dodira s očima odmah i temeljito isperite vodom.

 

Glavni aktivni sastojci: ekstrakt indijske smokve, biolipidni kompleks i glicerol.

 

Veličina: 200 ml

Brand

Brand

EMBRYOLISSE

0 reviews
0
0
0
0
0

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Embryolisse Foaming Cream Milk 200ml”

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Za narudžbe iznad 70 KM poštarina je besplatna. Troškove poštarine za narudžbe do 70 KM snosi kupac. Iznos poštarine je 7 KM po narudžbi. Vrijeme isporuke je od 1 do 7 dana.